Blackjack s jedným balíčkom kariet

Blackjack s jedným balíčkom kariet, online hra zadarmo


Naše hodnotenie Net Entertainment
Online hra Blackjack s jedným balíčkom kariet zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná.

Ak ste v hraní blackjacku nováčik, alebo nemáte chuť na nič zložité, hra Blackjack s jedným balíčkom kariet bude pre vás ideálna voľba. Ide totiž o základný variant hry, ktorý ponúka čistý, nefalšovaný blackjack bez akýchkoľvek úprav v pravidlách.

K dispozícii máte 1 balíček, teda 52 kariet a stojíte proti dealerovi. Ten musí hrať keď má súčet kariet menší ako 16 alebo trafí soft 17. Naopak bude stáť, keď má hard 17 alebo súčet kariet vyšší. Je len na vás, akým spôsobom ho porazíte.

NetEnt stavil na istotu a vo svojej online verzii tejto hry neponúka nič naviac. To je ale koniec koncov dobre, pretože by vás to iba zbytočne rušilo. Samotná hra prebieha v príjemnom, modernom prostredí. Grafika je vkusná a hoci nič zložité neponúka, neomrzela nás ani po dlhšej dobre hrania. Celú hru vhodne dopĺňajú rôzne dynamické prvky (rozdávanie kariet, pridávanie žetónov), ktoré sú však striedme a nevyrušujú. Ak ste blackjack ešte nehrali, poteší vás aj to, že hra vám vždy vypíše výsledok každej hry. Nebudete tak tápať, čo sa na stole deje.

Príjemnú atmosféru dotvára jemná melódia klavíra, hrajúca v pozadí. Vizuálnu stránku NetEnt zvládol na výbornú a hoci neprekypuje zbytočnou akciou, pri hre sa sedí dobre a čas plynie celkom rýchlo.

K samotnému hraniu nie je príliš čo dodať. Blackjack s jedným balíčkom kariet sa hrá podľa klasických pravidiel, bez úprav a výmyslov. Samozrejme skúsenejší hráči asi budú hľadať niečo iné, ale že pre nich táto hra určená nie je. Cieľovou skupinou sú hráči, ktorí si chcú len jednoducho zahrať základný blackjack v príjemnom prostredí. Pre tento segment je táto hra ako stvorená. Ak to s blackjackom chcete skúsiť, na začiatok asi ťažko nájdete lepšiu voľbu, ako sa rýchlo a jednoducho naučiť pravidlá. Vyskúšajte to.

Zahrajte si ďalšie hry blackjack zadarmo
Blackjack Classic Kartová hra Kajot Hraj
Premier Blackjack Hi Lo Gold Kartová hra Microgaming Hraj
Blackjack s jedným balíčkom kariet Kartová hra Net Entertainment Hraj
Pontoon Blackjack Kartová hra Net Entertainment Hraj
Royal Crown Blackjack Kartová hra Novomatic Hraj
Španielsky blackjack Kartová hra Microgaming Hraj
Real Deal Blackjack Kartová hra Electracade Hraj

Pri používaní tejto stránky sa využívajú cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu obsahu. Používaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Stránky sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov.

Súhlasím