bet-at-home

bet-at-home

Hodnotenie od Grisio VIP Club VSTUP do kasína

Spoločnosť bet-at-home bola založená v Rakúsku ako internetová stávková kancelária. Postupne rozširovala svoju ponuku o kasíno, hry, poker a veľmi rýchlo sa presadila na európskom trhu. Silnou stránkou je určite profesionálna zákaznícka podpora, aktuálne v 18 jazykoch. Blackjack patrí medzi klasické kasínové hry v ponuke online kasína i live kasína. Obľúbené sú turnaje v blackjacku, organizované pravidelne každý týždeň. Je to zábavná hra, kde okrem dílera musíte poraziť aj ostatných súperov v turnaji. Vyžaduje si to agresívnu stratégiu hry. Vstup do turnaja je samozrejme zdarma, môže sa ho zúčastniť každý zaregistrovaný hráč na bet-at-home.

Zaregistruj sa a vychutnaj si skvelú hru
Kasínové hry od: Net Entertainment,
Dostupné v jazykoch:
Blackjack so živým krupiérom: Áno
Vklady a výplaty výhier: rýchle, mnoho platobných metód
Vstupný bonus:

Noví hráči v bet-at-home kasíne si môžu vybrať z dvoch možností privítacieho bonusu. Bonus sa automaticky aktivuje nákupom kasíno žetónov. Pri nákupe žetónov do 499.99 EUR je bonus vo výške 100 %, maximálne však do 200 EUR. Pre nákup žetónov od 500 EUR činí bonus 50 %, bet-at-home.com pripíše maximálne 1000 EUR bonus do kasína.

Licencia: Európska licencia
Screenshoty:

Pri používaní tejto stránky sa využívajú cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu obsahu. Používaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Stránky sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov.

Súhlasím