Mr Green

Mr Green

Hodnotenie od Grisio VIP Club VSTUP do kasína

Online kasíno Mr Green sa ako blesk zaradilo medzi svetovú špičku internetovej zábavy. Ako je to možné? Existuje recept na úspech?

Čím je Mr Green iný a zaujímavý pre stále viac a viac hráčov? Pýtali sme sa za vás.

Čo ponúkate pre milovníkov blackjacku?

Mr Green ponúka v rámci svojich stolových kasínových hier nielen rôzne verzie rulety, ale aj všetky možnosti hrania blackjacku, aby vyhoveli všetkým typom hráčov. Black Jack Professional, Highroller a Black Jack VIP pre tých, ktorí by chceli vsádzať veľké čiastky. Double Exposure a Players Choice pre tých, ktorí hľadajú niečo iné. LIVE BlackJack s reálnym krupiérom, a samozrejme originál BlackJack pre tých, ktorí majú radi hru presne podľa klasických pravidiel.

Je pravdou, že čoraz viac hráčov prechádza na LIVE hry a blackjack so živým krupiérom?

Rozhodne, ale to neznamená, že tradičná online verzia BlackJacku utrpela. Stále viac a viac hráčov však oslovuje možnosť hrať BlackJack naživo, so živým krupiérom.

Budú vo vašej ponuke aj pravidelné turnaje v blackjacku?

Podobne ako pri rulete, aj tu ponúkame našim hráčom stolových kasínových hier našu unikátnu ‘Cash Drop’ promoakciu každý týždeň.

Stačí hrať na vašom obľúbenom stole blackjack, a automaticky ste zaradení do náhodných peňažných výhier od €5 do €250.Tento okamih radi nazývame Green Jack!

Zaregistruj sa a vychutnaj si skvelú hru
Kasínové hry od: Net Entertainment, Microgaming, Play'n GO, Quickspin, IGT, Aristocrat Gaming, edict (Markur slots), EvolutionGaming,
Dostupné v jazykoch:
Blackjack so živým krupiérom: Áno
Vklady a výplaty výhier: rýchle, mnoho platobných metód
Vstupný bonus: 350 EUR
Licencia: Európska licencia
Screenshoty:

Pri používaní tejto stránky sa využívajú cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu obsahu. Používaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Stránky sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov.

Súhlasím